Додайте сайт "КиевБурмаш" у закладки браузера, щоб не втратити. Для додавання натисніть Ctrl+D
Російська Український Англійська
ТОВ «Киевбурмаш» Україна р. Київ вул. Зодчих 20
 Наша компанія йде в ногу з часом, ми пропонуємо послуги
для вирішення питань господарсько-питного водопостачання заміських будинків:
 - Проектування свердловин та будівельне проектування
    - Буріння свердловин на воду
        - Монтаж насосного обладнання й системи водопостачання
            - Системи автономного поливу
               - Теплові свердловини

Буріння артезіанських свердловин

 Безперебійне водопостачання круглий рік — ось про що мріють багато користувачів централізованого водопроводу. Однак водозабір з відкритих джерел навіть при гарній фільтрації може бути небезпечний для здоров'я. Тому сучасні власники приватних домогосподарств воліють замовляти буріння артезіанських свердловин для домашнього водопостачання.

 Компанія КиевБурмаш пропонує послуги по облаштуванню та буріння глибоких свердловин на вапняк Київської області. У штаті працюють фахівці з великим досвідом бурових робіт. Наші послуги вже допомогли багатьом власникам приватних будинків, ферм і невеликих підприємств обзавестися власним джерелом води, що працює круглий рік.

Переваги буріння артезіанських свердловин:

Доступ до чистої води круглий рік, без відключень і переплат за комуналку. Ви самі контролюєте доступ до водних ресурсів на своїй ділянці.
Термін служби до 50 років. При постійному догляді (моніторинг, своєчасне очищення стовбура) — в рази довше.
Високий дебіт дає можливість використовувати воду, не жертвуючи своїми особистими планами. Ви можете одночасно поливати сад і город, готувати їжу, приймати душ і заповнювати басейн у дворі.
При наявності котла можна налагодити систему зимового водяного опалення.
Перед початком робіт ми обов'язково проводимо розрахунки, що допомагають визначити глибину буріння на конкретній ділянці. Також вивчаємо особливості геологічного розрізу, які можуть вплинути на результат. В окремих випадках стовбур свердловини зміцнюється шляхом встановлення металевих труб-кондукторів, які захищають воду від засмічення пухкими породами.

Характеристики артезіанських свердловин у Київській області

Артезіанські свердловини в Київській області буряться на глибину в середньому 40 - 200 метрів, де залягають вапняки водоносного горизонту. При бурінні можливе попадання на сильно обводнені піски або пухкі породи, що може зажадати використання кондуктора (труби великого діаметра, в яку встановлюється обсадна конструкція, що забезпечує захист стовбура від обвалу порід, зсувів і забруднення). Буріння свердловин на вапняк найчастіше здійснюється роторним способом з промиванням.

Дебіт глибоких свердловин у Київській області складає N — N кубометрів на годину, з ризиком самоизлива на деяких ділянках. Результати за обсягом води можуть відрізнятися в залежності від населеного пункту і глибини буріння. Наприклад, в /CITY NAME/ бурять вглиб до N метрів з дебітом N кубометрів на годину, а в /CITY NAME/ ці показники становлять метрів N і N куб. метрів на годину.

Облаштування артезіанських свердловин у Київській області

Облаштування глибокої свердловини — это серьёзная, но нужная статья расходов. Благодаря возможностям артезианского источника можно создать в доме систему водоснабжения и обеспечить зимнее отопление. Для эксплуатации скважины достаточно следующих устройств:

Кесон. За допомогою цього пристрою, що створює герметичний приямок нижче рівня зимового промерзання, сильно знижується ризик заледенения води в стволі свердловини. У Київській області товщина зимової мерзлоти становить N сантиметрів вглиб від поверхні землі.
Потужне насосне обладнання з автоматикою забезпечить ефективний водозабір і розподіл води по господарським системам.
Система каналізації (септик) виключає ризик потрапляння побутових органічних відходів у ґрунт і стовбур свердловини.
Фільтри та пом'якшувачі необхідні для очищення води від забруднень і солей жорсткості.
Компанія КиевБурмаш займається буровими роботами і облаштуванням артезіанських свердловин по всій Київській області. Наш досвід і знання особливостей ґрунтів регіону дозволяє нам підбирати для замовників оптимальні параметри буріння та оснащення джерел води.

 Щоб замовити буріння свердловини на вашій ділянці – зв'яжіться з нами за вказаними на сайті телефонами. Ми уточнимо кілька нюансів, після чого повідомимо вам вартість і терміни виконання бурових робіт.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (5 Голосів)