Додайте сайт "КиевБурмаш" у закладки браузера, щоб не втратити. Для додавання натисніть Ctrl+D
Російська Український Англійська
ТОВ «Киевбурмаш» Україна р. Київ вул. Зодчих 20
 Наша компанія йде в ногу з часом, ми пропонуємо послуги
для вирішення питань господарсько-питного водопостачання заміських будинків:
 - Проектування свердловин та будівельне проектування
    - Буріння свердловин на воду
        - Монтаж насосного обладнання й системи водопостачання
            - Системи автономного поливу
               - Теплові свердловини

Бурение скважин на воду в Киевской области

 Буріння свердловин на воду для побутового, промислового використання у Києві, Київської області. Ми виконуємо повний спектр робіт, включаючи поставку обладнання, облаштування автономної системи водопостачання для використання протягом цілого року використання «під ключ». Застосування високопродуктивних бурових установок дозволяє нам виходити на глибину від 20-ти (пісок) до 250-ти метрів (вапняк), в залежності від потреб замовника. Буріння на воду в Київській області здійснюється бригадою досвідчених, кваліфікованих професіоналів під контролем провідного інженера, тому ми даємо гарантію на кожну пробурену свердловину.

Буріння свердловин на воду Буріння артезіанських свердловин Буріння взимку київ Облаштування свердловин

 Переваги замовлення таких послуг як: буріння свердловин, водопостачання, проектування буріння, монтаж систем у компанії «КиевБурмаш»

Звертаючись до нас, ви зі 100% гарантією отримуєте :

galka  Комплексний підхід – мы осуществляем бурение скважин на воду с полным обустройством, включающим монтаж обсадной колонны, оголовка, кессона, насосного оборудования, заведение воды в дом. Мы спроектируем для вас систему водоочистки на основе лабораторного анализа воды, чтобы вы могли использовать ее для удовлетворения всех бытовых потребностей

galka  Гарантії якості – оборудование, которое мы используем, обеспечивает высокую скорость бурения скважин, правильную геометрию стенок ствола скважины, позволяет выходить на большие глубины. Это гарантирует стабильный дебит гидротехнического сооружения, а использование высококачественных материалов при обустройстве – залог его долговечности

galka  Оперативність проведення робіт – в зависимости от сложности, бурение занимает 1-3 дня. Средняя глубина водоносных горизонтов (известняков) составляет 60-120 метров, но в отдельных районах она может достигать 180-ти и более метров. Мы хорошо знакомы с артезианским бассейном Киевской области, поэтому готовы с точностью до нескольких метров назвать глубину залегания водоносных известняков для Вашего населенного пункта/района

galka  Вигідна ціна буріння, облаштування – буровые работы с монтажом обсадной колонны обойдутся вам в 320-350 гривен за погонный метр. Дополнительное оборудование поставляется по выгодным ценам от производителей

galka  Додаткові послуги – монтаж автономной канализации, сантехнические работы по разводке воды внутри дома, подключению точек водопотребления


galka  Клієнти, які роблять комплексні замовлення, отримують знижки.


На пісок або вапняк – що вибрати?

 Буріння артезіанських свердловин актуально для власників заміських будинків, котеджів, промислових підприємств. Таке гідротехнічна споруда відрізняється високим дебітом (3-5 м3 на годину), стабільним хімічним складом води, яка проходить глибоке природне очищення. Свердловина на пісок більше підійде для забезпечення водою літнього будиночку на дачі під сезонне перебування. Дебіт в них не перевищує 1 м3 в годину, якість води залежить від сезонних кліматичних умов – великої кількості опадів, наявності поблизу промислових підприємств, що забруднюють верховодку.
Як замовити послуги по бурінню свердловин на воду в Києві та Київській області?
Щоб замовити послуги професіоналів компанії «КиевБурмаш», зв'яжіться з нами одним із запропонованих в розділі «Контакти» способів або залиште заявку на сайті. Відразу вкажіть свій населений пункт/район, щоб ми змогли озвучити орієнтовну вартість робіт. Буріння свердловини в Києві або Київській області здійснюється на договірній основі, за фактом здачі результату ви отримуєте гарантійний сертифікат. 

 Свердловина, яка використовується для водопостачання, повинна бути надійною і забезпечувати отримання необхідної кількості якісної води. Для цього розробляються індивідуальні проекти для таких видів робіт як буріння свердловин. Геологічна документація при бурінні свердловин в києві і київській області - це багатогранне питання, що включає в себе як гідрогеологічні характеристики, охорону навколишнього середовища, техніку безпеки при проведенні робіт так і спеціальну частину, необхідну для проектування виробництва робіт.
Щоб пробурити свердловину потрібно попередній гідрологічний розріз і запроектована конструкція свердловини. Наша організація має можливості користуватися кадастрами підземних вод України, що дає можливість якісно виконати проектні та бурові роботи. Ми проводимо такі роботи як буріння свердловин на воду, артезіанська свердловина глибина і конструкція яких залежить від гідрогеологічних, екологічних, санітарних умов даної ділянки і технічного завдання Замовника.

 Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання і приймуть заявку.

 

 У Києві та Київській області технологічно обумовлених є буріння фільтрових свердловин на Полтавський, Бучацького та Сеноманський, Юрський водоносний горизонт (20 м - 300 м) і використання сталевих, емальованих і пластикових труб різного діаметру (100 мм-600 мм).

Адекватні ціни на буріння свердловин на воду, зателефонуйте і прицінитися!

Буріння свердловин в колону 1

1. З використанням труби д. 127, сталева (під 3-дюймовий насос) - (Договірна).
2. З використанням труби д. 127, емальована (під 3-4-х дюймовий насос) - (Договірна).
3. З використанням труби д. 125, ПВХ (під 3-4-х дюймовий насос) - 370  

350 грн

4. З використанням труби д. 140, ПВХ (під 3-4-х дюймовий насос) - (Договірна).
 

Буріння свердловин в 2 колони

1. Обсадна д. 159 сталева, експлуатува. Д. 108 емальована (під 3-х дюймовий насос) - (Договірна).
2. Обсадна д. 159 сталева, експлуатува. Д. 108 сталева (під 3-х дюймовий насос) - (Договірна).
3. Обсадна д. 219 сталева, експлуатува. Д. 127 сталева  - (Договірна).
4. Обсадна д. 219 сталева, експлуатува. Д. 127 емаль  - (Договірна).
 
Ціни на буріння проектних свердловин розраховуються індивідуально.
 
 У вартість буріння входить установка 2 м фільтра, кожен додатковий метр фільтра коштує 500 грн. Гарантія на працездатність свердловини складає 2 роки з моменту підписання акту прийому-передачі робіт.

4.537037037037 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.54 (27 Голосів)

Регионы обслуживания буровой компании КиевБурмаш

 • Буріння свердловин у Київській області
 • Баришівський район
 • Білоцерківський район
 • Богуславський район
 • Бориспільський район
 • Бородянський район
 • Броварський район
 • Васильківський район
 • Володарський район
 • Вишгородський район
 • Згурівський район
 • Іванківський район
 • Кагарлицький район
 • Києво-Святошинський район
 • Макарівський район
 • Миронівський район
 • Обухівський район
 • Переяслав-Хмельницький район
 • Поліський район
 • Рокитнянський район
 • Сквирський район
 • Ставищенський район
 • Таращанський район
 • Тетіївський район
 • Фастівський район
 • Яготинський район