Додайте сайт "КиевБурмаш" у закладки браузера, щоб не втратити. Для додавання натисніть Ctrl+D
Російська Український Англійська
ТОВ «Киевбурмаш» Україна р. Київ вул. Зодчих 20
 Наша компанія йде в ногу з часом, ми пропонуємо послуги
для вирішення питань господарсько-питного водопостачання заміських будинків:
 - Проектування свердловин та будівельне проектування
    - Буріння свердловин на воду
        - Монтаж насосного обладнання й системи водопостачання
            - Системи автономного поливу
               - Теплові свердловини

Особливості грунту в Київській області та буріння свердловин під воду

Наявність особистого джерела води на ділянці - це вірний і єдиний спосіб облаштувати незалежну і безперервну систему водопостачання для дачного або заміського будинку.

На сьогоднішній день виділяють кілька варіантів буріння на воду, де доцільність кожного залежить від особливостей обраної ділянки.


Свердловина на піщаний грунт або звичайний колодязь

Буріння на пісок – вважається найбільш доступним і бюджетним варіантом. Найчастіше їх встановлюють для постачання водою маленьких дачних господарств. Як правило вони відрізняються невеликою глибиною з певною кількістю водних ресурсів, що забезпечують безперебійну подачу не більше 1м3/год

Ефективність роботи істотно залежить від структури і складу самого піску. Заздалегідь спрогнозувати залягання горизонту піщаного в колодязі неможливо. Так, наприклад, у Київській області є місця з абсолютно сухим піском, де неможливо дістатися до води.

Виходить, що буріння в різних районах і навіть відрізках землі може бути абсолютно різноманітним.

Крім явних плюсів можна виділити і мінуси:

• Недолгий срок службы, составляющий около 10 лет;
• Ограниченный водный запас или полное его отсутствие.
• В зимний период из-за бурения на небольшую глубину они могут замерзать и резко терять напор.

Зазвичай вода в такий свердловині дуже забруднена і перш ніж вживати її в їжу, потрібно встановити хорошу систему водоочищення.

Не всі власники будинків за містом готові встановлювати на ділянці станції глибокої біологічної води, яка надійно захищала б водоносний горизонт. Більшість людей просто ігнорують цей момент завдаючи величезної шкоди довкіллю, скидаючи різні стоки прямо в грунт.

Артезіанська свердловина

Представлений джерело дає можливість утримувати постійний рівень води в крані.

Для буріння на воду кращого варіанту для Київській області просто немає. Це можна пояснити тим, що водоносні пласти в нього розташовані від 20 до 200 метрів в глибину.

Джерело дозволяє отримати велику кількість корисної і чистої води без додаткової фільтрації.

Тривалість роботи свердловини становить близько 50 років, тому, незважаючи на високу ціну, облаштування окупиться дуже швидко.
При нерегулярному використанні свердловини, рівень води завжди один.
Отримана вода таким способом не потребує очищення і повністю придатна для пиття.

У деяких областях Києва з таких джерел спостерігається підвищена мінералізація води, для її усунення слід поставити ще одну систему очищення. Після фільтрації застосовувати воду в побуті можна без побоювання.

Самоизлив свердловин на вапняк

Безсумнівно, при саморазлив буріння свердловин у північних зонах Бориспільського та Кагарлицького районів Київської області, а також у південних районах Київської області може істотно ускладнити монтажний роботи. Однак цим можна скористатися і добре заощадити на устаткуванні, яке буде потрібно для автономної системи подачі води.

Артезіанські свердловини на сьогоднішній день вважаються найбільш надійними і перевіреними джерелами видобутку води. Ціна облаштування такої свердловини відрізняється від піщаного аналога, однак його довгий термін експлуатації перекриває всі витрати, які можуть з'явитися при роботі піщаної свердловини або колодязя.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (3 Голосів)