Додайте сайт "КиевБурмаш" у закладки браузера, щоб не втратити. Для додавання натисніть Ctrl+D
Російська Український Англійська
ТОВ «Киевбурмаш» Україна р. Київ вул. Зодчих 20
 Наша компанія йде в ногу з часом, ми пропонуємо послуги
для вирішення питань господарсько-питного водопостачання заміських будинків:
 - Проектування свердловин та будівельне проектування
    - Буріння свердловин на воду
        - Монтаж насосного обладнання й системи водопостачання
            - Системи автономного поливу
               - Теплові свердловини

Буріння артезіанських свердловин

 Безперебійне водопостачання круглий рік — ось про що мріють багато користувачів централізованого водопроводу. Однак водозабір з відкритих джерел навіть при гарній фільтрації може бути небезпечний для здоров'я. Тому сучасні власники приватних домогосподарств воліють замовляти буріння артезіанських свердловин для домашнього водопостачання.

Як вибрати місце для буріння свердловини?

 Підземні води є практично скрізь. Рідкісні території виключають їх наявність. Хоча бувають місцевості, в яких грунтові води не придатні для використання, оскільки містять шкідливі для здоров'я людини речовини і мікроелементи. Але якщо на присадибній ділянці є підземні джерела, то нерозумно не скористатися таким подарунком природи, замовити буріння свердловини і не пити водопровідну воду.

Особливості грунту в Київській області та буріння свердловин під воду

Наявність особистого джерела води на ділянці - це вірний і єдиний спосіб облаштувати незалежну і безперервну систему водопостачання для дачного або заміського будинку.

Свердловина на піщаний грунт або звичайний колодязь Буріння на пісок – вважається найбільш доступним і бюджетним варіантом. Найчастіше їх встановлюють для постачання водою маленьких дачних господарств. Як правило вони відрізняються невеликою глибиною з певною кількістю водних ресурсів, що забезпечують безперебійну подачу не більше 1м3/год